Şu An Bulunduğunuz Sayfa Ana Sayfa » Mezitli İkinci El Eşya

Mezitli İkinci El Eşya

mezitli ikinci el eşya

mezitli ikinci el eşya

Biz firma olarak Mezitli ikinci el eşya, mobilya, beyaz eşyaları değerinde alıyoruz. Mezitli de 2.el eşya, mobilya satmak isteyenler bizi arayın. Çünkü biz firma olarak anında ve kusursuz hizmet sunuyoruz. Ayrıca ikinci el eşya ve mobilyalarınızı piyasanın en iyi fiyatı ile nakit olarak satın alıyoruz. B nedenle Mezitli de 2.el eşya mobilya satanlar, alanlar, alan satan yerler mutlaka bizi arayın.  Mersin Mezitli sandık odası ikinci el eşya, mobilya alım satımı yapmaktadır.

Mersin, Mezitli, Tarsus, Erdemli, Silifke, Akdeniz. Toroslar ilçelerinden de 2.el eşya mobilya alıyor satıyoruz.

Ayrıca bu ilçelerin mahallerinden de 2.el eşya, mobilya ve beyaz eşya satın alıyoruz.

Mezitli Viranşehir, soli, yenimahalle, atatürk mahallesi, davultepe, tece, bakanlık yolu, kuyuluk, eski mezitli, üniversite yolu, akkent, menteş, göçmen, eğriçam, deniz, kale, menderes mahallelerinden 2.el eşya, mobilya, beyaz eşya alıyoruz.

Yenişehir ilçesi, pozcu, bahçelievler, hürriyet mah. inönü mah. aydınlık  evler mah, barbaros mah, güven evler mah, bahçeli evler mah, cumhuriyet mah, palmiye mah, gazi, piri reis mahallesinden 2. el eşya mobilya alıyoruz.

Akdeniz ilçesi; bahçe, ihsaniye, mahmudiye, nusratiye, cami şerif, çankaya, metropol, devlet hastahanesi, toroslar, ziya gökalp, metro, carfur, Forum,

Toroslar ilçesi; osmaniye, halk kent, güney kent, çağdaş kent, gündoğdu, yalınayak, serin evler, arpaç.

MEZİTLİ İKİNCİ EL EŞYA ALANLAR

Mezitli ikinci el eşya alanlar, alan satan yerler olarak sandık odaları hizmet veriyor. Bu arada yıllardır kusursuz hizmet veren Mersin Kaya Sandık Odaları tavsiyemizdir. Çünkü şimdiye kadar rahatsızlık duyanı veya şikayet edeni görmedik. Onun için bir telefonunuz yeterli; arayın aşağıda sıralamış olduğumuz ürünlerinizi piyasanın üstünde bir fiyattan satın alalım.

Mezitli’de ikinci el buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırınlı ocak, şofben, davlumbaz, ankastre ürünler alanlar , alan satan yerler.

Klima ,bilgisayar alan ,televizyon,plazma, lcd, led tv alanlar, eşya alan satan ,

2. el mobilya; yatak odası , oturma grubu alanlar, yemek odası, kanepe takımı, çekyat, köşe takımı, koltuk takımı, gardırop, elbise dolabı, yatak dolabı, tv üniteleri,elektrikli ev eşyası alan ,

Elektronik ev eşyası, ev eşyası, ikinci el eşya,

Ayrıca; büro eşyası , büro mobilyası, pastahane malzemeleri, kafeterya malzemeleri, lokanta malzemeleri alıyor satıyoruz.

“Mezitli İkinci El Eşya” hakkında 1 yorum

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir